AnasayfaCanlıNasıl Yapılır ?Yazılım

Bilgisayarımıza Kurtarma Alanı Oluşturma Ücretsiz

Orjinal yazılım ile gelen Windows sürümlerinde var olan bir recovery alanı mevcuttur.Bu recovery yani kurtarma alanı sayesinde bilgisayarımız sistem hasarına bağlı önyükleme hatalarından dolayı açılmadığı zamanlarda,virüs yada yavaşladığı zamanlarda yada yazılımsal sorunlarla açılmadığı zamanlarda bu alan sayesinde bilgisayarımızı kurtararak açma şansımız olduğu kesindir.Free dos yani kısaca işletim sistemi yüklü gelmeyen bilgisayarlarımızda bu alan yoktur. Bir sistem yedekleme görüntüsü yoksa, bir sistem yeniden yükleme gerçekleştirmek zaman harcamak zorunda kalacak ve ayrıca tüm uygulamalar, sürücüler ve tüm kişisel verileri yeniden yüklemeniz gerekir.İste bu amaçla bilgisayarımızı gerekli tüm ayarları yapıp gerekli programları yükleyip bir kurtarma alanı oluşturmak için konumuzu inceleyelim.

Aomei OneKey Recovery Ve Özellikler

 Sistem Yedekleme: Bir sistem yedekleme görüntünün kaydedildiği bir kurtarma bölümü oluşturmak için boş alan gerekli miktarda tahsis eder .Hasar görmesini önlemek için, kurtarma bölümü varsayılan olarak gizlenir.
Sistem Kurtarma: Fabrika ayarlarına veya önceden yedeklenmiş durumuna bilgisayarınızı geri yükler.
Esneklik Ve Kolaylık: Bilgisayarınız Windows kurtarma ortamına girmek için başladığında “F11″ (varsayılan) veya “A” tuşuna basın ve daha sonra otomatik olarak Aomei OneKey Recovery başlayacaktır- bilgisayarlar çoğu için, özel bir klavye tuşuna basabilirsiniz. EFI / UEFI önyükleme ile bilgisayarlar için Windows Önyükleme Menüsünü kullanarak sistem geri yükleme programına girebilirsiniz.

Desteklenen İşletim Sistemleri
Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista

Desteklenen Depolama Aygıtla
Yerel diskler, harici sabit diskler, Katı hal sürücüler, USB flash sürücüler, vb

Desteklenen Disk Türleri
MBR disk GPT diski ve UEFI Önyükleme

indir

sguney

Bilgi Paylaştıkça Çoğalan Bir Hazinedir.TechnoGar Bilişim Teknolojileri Kurucusu. https://twitter.com/technogarcom

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu