AnasayfaCanlıWeb Hosting DomainYazılım

Adsense Ve Seo İçin Ücretsiz Anahtar Kelime Aracı

Web sitelerin Seo optimizasyonu ve Adsense  gelirleri için birebir etkili olan kelime araçları, webmaster kullanıcıları için vazgeçilmez bir durumdur.Google aramalarında üst sıralara çıkmak için yada adsense gelirlerini yükseltmek için yapmamız gereken en temel konulardan bir tanesi google keyword yani kelime aracıdır.Aşağıda maddeler halinde verdiğim web sitelerinde ücretsiz olarak  anahtar kelime arayarak web sitemize gerekli optimizasyonu sağlayabiliriz.

Google AdWords Keyword Planner
Google tarafından sunulan bu ücretsi hizmet ile hangi kelimenin Google’da ne kadar arandığını görebilir ve hedef kitlenize, ülkeye veya sektöre göre filtreleme yaparak en uygun anahtar kelimelere ulaşabilirsiniz

WordStream’s Free Keyword Tool
Ücretsiz Anahtar Kelime Aracı, konuklar için ücretsiz olup, ücretsiz anahtar kelime araştırması sağlamaktadır. Önünüzde 10 ücretsiz anahtar kelime araması, ardından gün başına bir tane ücretsiz anahtar kelime arama yapın. Anahtar kelime önerilerinin tam ücretsiz anahtar kelime listesine kendiniz ücretsiz olarak e-postayla gönderebilirsiniz

Übersuggest Tool
Google Anahtar Kelime Planlayıcı’da bulunmayan yeni anahtar kelimeleri hızlıca bulmak ve anahtar kelimel fikirleri ile kelime araştırma aracıdır.Ücretsiz ve kolay kullanımı ile kullanıcı dostudur.

Keyword Tool IO
Reklamlarınızla hedeflediğiniz alakalı anahtar kelimeler doğru kitleyi web sitenize getirecektir. Reklamlarınızı, alakalı anahtar kelimeler yazan kullanıcılara göstermek, işletmeniz için yüksek tıklama oranı (TO), daha düşük tıklama başı maliyet (TBM) ve daha yüksek dönüşüm oranlarıyla sonuçlanır. Sonuç olarak, reklamcılıkla ilgili daha az para harcayarak daha iyi bir yatırım getirisi elde etmek için güzel bir araçtır.

SERPs Keyword Tool
2 milyonu aşkın anahtar kelimenin verilerini ve 20.000’den fazla web sitesinin verilerini izliyerek ve dünya üzerinde  93 ülkede müşterileri kitlesiyle gerçek bir başarı hikayesi.

sguney

Bilgi Paylaştıkça Çoğalan Bir Hazinedir.TechnoGar Bilişim Teknolojileri Kurucusu. https://twitter.com/technogarcom

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu