Mobil

Clash of Clans ve GTA San Andreas Apk İndirin!

Clash Of Clans Apk İndir

Dünya genelinde oynanan strateji oyunlarından birisi olan Clash Of Clans Türkiye’de de ciddi bir oyuncu kitlesine sahiptir. Köyünüzü kuracak ve kale haline getirerek oyuna başlamanız gerekiyor. Köyünüzü kurduktan sonra içerisinde savaşçılarınız olacak. Bu savaşçılar yaban domuzu binicileri, okçular, barbarlar ve ejderha gibi çeşitli güçlere sahip ordunuz olacaktır. Bu orduyu güçlendirmek ise tamamen altın ve elmaslarla yapıldığı için oyunda takılmamanız için sizlere Hileli Clash Of Clans şeklide sunuyoruz. İlgili apk dosyalarını indirerek mobil cihazınıza kurmanız durumunda başlayabilirsiniz. Oyunda dünyanın her yerinden klan sahibi kişiler ile ciddi bir savaş içerisine gireceksiniz. Savaşçılarınızın çok kuvvetli olması gerektiği gibi köyünüzün kalesi içerisinde de top, kule ve duvarlarınızın seviyesinin yüksek olması gerekiyor. İster grup şeklinde klan savaşlarına katılabilir isterseniz güçlü olduğunuzu düşünüyorsanız tek başınıza klan savaşına katılabilirsiniz. Hileli Clash Of Clans ile tüm zorlukları başarılı bir şekilde geçebilirsiniz.

 Kaynak: Clash of Clans Hile Apk indir

GTA San Andreas Apk İndir

Bilgisayar oyunu olarak bir döneme damga vuran milyonlarca kişinin büyük bir ilgiyle oynadığı GTA San Andreas yani kısa adı ile bilinen GTA,  oyunların daha çok mobil cihazlardan oynanması üzerine geliştirici firma olan Rockstar Games tarafından Android platformları için uyarlanmış versiyonudur. Her ne kadar bilgisayar oyunu olarak tanıyor olsak da bilgisayar üzerinden yapılabilenlerin tamamını Android işletim sistemi cihazlardan da yapabilmektesiniz. Oyunun daha keyifli bir şekilde oynanabilmesi için GTA San Andreas hile apk dosyalarını sizlere sunuyoruz.

Oyundaki amacınız ise tamamen takılma odaklı bir keyif alma görevidir. Araba çalabilir, insan dövebilir, çetelere sataşarak onları alt ederek şımarabilirsiniz.  Google Play Store üzerinden oyuna sahip olabilmek için 15 TL gibi bir paranın ödenmesi gerekiyor. Üstelik bu şekilde satın alındığı zaman bölümleri geçmekte zorlanabileceğiniz için sizlere GTA San Andreas hile apk şeklinde sunduğumuz için takılmadan bölümleri geçebileceksiniz.

 Kaynak: GTA San Andreas Hile Apk indir

sguney

Bilgi Paylaştıkça Çoğalan Bir Hazinedir.TechnoGar Bilişim Teknolojileri Kurucusu. https://twitter.com/technogarcom

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu