Anasayfa / Anasayfa / Ücretsiz Uzaktan Yardım Programları

Ücretsiz Uzaktan Yardım Programları

Evimize ofisimize yada herhangi bir noktadaki bilgisayara bağlantı kurmak için inceleyip denediğimiz birkaç ücretsiz uzaktan yardım programlarını inceleyeceğiz.Ücretsiz olarak belirli bir süre kullanmamıza olanak sağlayan bu programlardan birkaç tanesi aşağıda listeledik hemen görelim.

Anydesk : AnyDesk, kesintisiz biçimde ve hiç yorulmadan uzak bir bilgisayarda saatlerce çalışmanıza imkan sağlayacak kadar güçlü uzaktan erişim uygulamasıdır. Ayrıntılı ağ yapılandırmaları gerektirmeden ev ya da iş bilgisayarınızdaki tüm program ve verilerinize ulaşmanızı sağlar.Birçok dil desteği sayesinde TÜRKÇE dahil 20 ye yakın dil desteği bulunmaktadır.

indir

Anydesk İndirm Bağlantısı

Ammyy Admin : Ammyy Admin ile internet üzerinden kolayca bir uzak masaüstünü paylaşabilir veya bir sunucuyu kontrol edebilirsiniz. Nerede olursanız olun Ammyy Admin, birkaç saniye içinde uzak bir masaüstüne güvenli, basit ve hızlıca erişmenizi sağlar.

indir

Ammyy Admin İndirme Bağlantısı

Alpemix : Alpemix Uzaktan Yardım, ücretsiz ve Türkçe bir uzak masaüstü programıdır. Alpemix sayesinde farklı yerlerdeki tanıdıklarınızla, aynı bilgisayarın başında yan yana oturuyor gibi çalışabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır ve kurulum gerektirmemektedir. Hemen bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik zorunlu değildir. Diğer bilgisayarlara bağlanmak için iki tarafın da herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur. Programın ekrana getirdiği ID veParola’yı karşı tarafa iletmek yeterlidir.

indir

Alpemix İndirme Bağlantısı

Hakkında sguney

Bilgi Paylaştıkça Çoğalan Bir Hazinedir.TechnoGar Bilişim Teknolojileri Kurucusu.

2 yorum

  1. Uzaktan erişim için ücretsiz LiteManager yazılımını seviyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*